Modele skody stare

| 0

Lata dziewięćdziesiąte, po przejęciu Skody przez Volkswagen, byly okresem mocnej ekspansji Czeskiej Marku. W latach 1994-2001 produkowano Felicię, która była ostatnim modelem opartym na własnej płycie podłogowej Skody. Podobnie Jak Favorit, Felicia była oferowana jako hatchback, Kombi i Pick-up. Chociaż Model Ten był własną konstrukcją Skody, à pełnymi garściami czerpał z Technologii Volkswagen. Samochód był pierwszym osobowym modelem Skody dostępnym z silnikiem wysokoprężnym, po raz Pierwszy pojawiła się klimatyzacja, poduszka powietrzna Kierowcy Czy ABS. Model Ten był sprzedażowym hitem, nie tylko na czeskim rynku. Oferta została szybko poszerzona o Kombi o nazwie Forman. Ciekawostkę Wi Fakt, że tylna klapa OBU pojazdów była… l`identyczna. Następca Skody rapide Spaceback będzie się nazywał Scala. Wszystko wskazuje na à, że Škoda zaoferuje większego Golfa za mniejsze pieniądze. Oficjalna prezentacja AUTa nastąpi w grudniu. Modèle Skoda superbe nawiązuje do luksusowej limuzyny Czeskiej Marki, Jaka była wytwarzana w latach 1934-1949.

Skoda superbe bazuje na płycie podłogowej passata, un także na innych rozwiązaniach… Czytaj więcej klientów à Jednak nie zraziło i Skoda 105/120/125 była produkowana właściwie flippant do… upadku komunizmu. Ostatni egzemplarz zjechał z taśmy produkcyjnej w styczniu 1990 Roku, a w sumie powstało niemal 2 mln egzemplarzy tej serii. Równolegle, w latach 1984-1990 produkowano serię 130/135/135. Różniła się Ona detalami stylistycznymi, Jednak Największą zmianą było zastosowanie nowego silnika 1,3 o Mocy 58 KM i skrzyni biegów o pięciu przełożeniach. Warto dodać, że Tak Jak seria 120, Tak i 130 byly Dostępne jako coupe o nazwie Rapid. Upadek komunizmu był jednocześnie kresem samochodów Skody z silnikiem Zlokalizowanym z tyłu. W transformacje ustrojowe CzeSI nie wchodzili Jednak z pustymi rękoma.

W 1987 Roku zaprezentowano Pierwszy samochód z zamontowanym poprzecznie silnikiem z przodu i napędem na Koła Przednie-Favorit Skodę. Nadwozie Tego modelu zostało zaprojektowane przez Bertone, ALE za konstrukcję odpowiadali czescy inżynierowie, którzy w trudnych czasach komunizmu potrafili opracować własnymi siłami całkowicie Nowe auto. W 1976 Roku pokazano Kolejny modèle, qui zapisał się trwale w historii Skody-serię 105/120/125 (nazwa zmieniała się wraz z Kolejny modernzacjami). Był à Kolejny pojazd z tylnym napędem i Zlokalizowanym z Backwards silnikiem, którego pojemność wahała się OD OD 1,05 do 1,2 l. Warto przy tym Zauważyć, że Taka właśnie Architektura nie była wyborem Inżynierów, ALE decydował o tym brak środków na opracowanie całkowicie Nowej konstrukcji. (OK. 550 kg) auto z ramą przestrzenną, powstałe z myślą o udziale w wyścigach. Miało niecały TEMI wysokości. 1, 1-litrowy silnik pochodził ze Skody 440 i po modyfikacjach osiągał 92 KM, tym samym rozpędzając Skodę do 200 km/h. powstały DWA Takie AUTa typu coupe i DWA Cabrio. Inną ciekawostką jest Skoda Favorit Sedan. Na bazie Kombi opracowano DWA prototypy Tego pojazdu, Jednak nie zdecydowano się na uruchomienie Produkcji seryjnej.

Jeden z tych pojazdów trafił do fabrycznego Muzeum Skody, un Drugi… zaginął. Jego Losy byly nieznane flippant do bieżącego Roku, Gdy firmie wypatrzono Go na zdjęciach ze zbombardowanej syrii. Jak się Tam znalazł? De la Wi à zagadkę… Kodiaq à SUV Skody nowego formatu, o bardzo wysokich ambicjach. Nazwą nawiązuje ne Wielkiego niedźwiedzia z alaski, ALE Nasz testowy egzemplarz Mia ł Pod máska Małe, 1, 4-litrowe TSI. Czy taki silnik Wystarczy w 1, 7-tonowym Aucie? Un jakie są najbliższe plany Skody? Cóż, możemy się spodziewać innych modeli hybrydowych, un Później Niedługo-elektrycznych. Ich zapowiedé h Wi pokazany na salonie nous Frankfurcie Prototyp Skoda vision E. zaledwie DWA Lata po Felicii debiutowała (1996) oparta na płycie podłogowej Golfa Skoda Octavia I.